تبلیغات
«ما» می توانیم! - مطالب آذر 1391
بیست و یکم آذر 91  15:21
نوع مطلب: (عدالتخواهی ،) توسط: ریحانه


وقتی شنیدم که در زمان رهبری امام خمینی عده ای جلسات تفسیر سوره حمد ایشان را به بهانه عرفان زدگی مردم تعطیل کردند خیلی تعجب کردم. حتی تا الان هم برایم هضم نشده است.
تا اینکه امروز افاضات جناب آقای مودب مجلس، رو خواندم

مقصود از بیداری اسلامی یک امر پیچیده‌ای نیست که نیاز به طرح مباحث انسان شناسی و عرفان و الهیات داشته باشد

از شما می‌پرسم واقعاً بیداری اسلامی مورد نظر رهبر انقلاب و آنچه که در کلمات امام خمینی(ره) و شهید آیت‌الله مطهری آمده است همین چیزی است که شما می‌فرمایید

اینها را که خواندم دیدم واقعا مملکت را سپرده ایم دست چه انسان های ظاهر گرایی!!
جدا اگر سیاست و مسائل اجتماعی ریشه در اخلاق و عرفان ندارد، ریشه در چه دارد؟؟
احمدی نژاد لیبرال است و اندیشه هایش غربی است یا شما جناب آقای مطهری که فکر میکنید حالا که از صلب یک آیت الله زاده شده اید حتما علامه دهر هستید و خود را محق می دانید که بر یک آهنگر زاده اینگونه حکم کنید که کجا حرف بزن و کجا حرف نزن؟!
این دیگر در اختیارات یک نماینده مجلس نیست جناب آقای قانون مدار!
الحمدالله که قوا هم مستقل هستند و بهتر است شما به کار مجلسی و اصلاح قانون انتخاباتتان بپردازید که گویا الان دیگر مشکلات اقتصادی در صدر مشکلات مردم نیست!!
در آخر اگر افکار احمدی نژاد  ناشی از تفکر آقای مشایی است زهی سعادت
مردم از شما با آن پدر، که از فضلش هیچ حاصلی ندارید، توقع دیگری دارند!بی ربط 1 : مجلس که مثل قوه مجریه بی برنامه نیست. همه کاراش سر وقته. میگید نه؟ «لاریجانی: اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری به انتخابات ۹۲ می رسد»

بی ربط 2 : حالا خیلی ذوق نکنید سر یک فایل صوتی.. از این انسان دو پا، مخصوصا بدون ریش اش باید بیشتر ترسید..همان طور که از جنس زن !

بی ربط 3 : خوبه احمدی نژاد یه کلمه گفت مجلس در راس امور نیست که این مجلس به تکاپو بیفته برای در راس امور بودنش اینهمه طرح ببره صحن تا همه چی بره زیر نظر خودش


  • تعداد کل صفحات :2  
  • 1  
  • 2